Середа, 01.04.2020, 01:16Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Самбірський професійний ліцей сфери послуг

Умови навчання

Умови навчання


Ліцей має: навчальний корпус, в якому розташовано на двох поверхах 8 навчальних кабінетів, в тому числі один сучасний комп’ютерний клас, кухню-лабораторію, бібліотеку з читальною залою на 30 місць, спортивну залу, спортивний майданчик, актову залу, медпункт; навчально-виробничу майстерню з їдальнею на 100 місць. 

Навчальний заклад забезпечений робочими навчальними місцями для якісного засвоєння навчальної програми як з професійно-теоретичної, так і з професійно-практичної підготовки. 

Самбірський професійний ліцей сфери послуг проводить підготовку робітничих кадрів для підприємств-замовників, відносини з якими регулюються на основі договорів (угод). 

Для успішної підготовки висококваліфікованих робітників, що повинні влитися в робочі колективи, ліцей співпрацює з наступними навчальними закладами: Самбірським технікумом економіки та інформатики; Львівським кооперативним коледжем економіки і права; Львівським технікумом м'ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій; Технологічним коледжем державного вищого навчального закладу "Національний лісотехнічний університет України”; Стрийським коледжем Львівського національного аграрного університету.

Професійно-теоретична підготовка передбачає вивчення спеціальних дисциплін, визначення часу на вивчення яких залежить від обсягу знань, необхідних робітникам конкретної професії, визначеного кваліфікаційного рівня. Основними формами  професійно-теоретичної підготовки є уроки, семінари, лабораторно-практичні заняття, індивідуальні заняття, консультації, навчальні екскурсії.

Професійно-теоретична підготовка забезпечена вісьмома навчальними кабінетами. Всі кабінети оснащені необхідною наочністю з професій, стендами, макетами, зразками продукції, технологічними картами, інструкціями для виконання лабораторно-практичних робіт, технічними засобами навчання. 

Наявна спортивно-фізкультурна база відповідає вимогам та забезпечує якісну фізичну підготовку учнів. Ліцей має спортивну залу, спортивний майданчик, які  оснащені спортивним інвентарем, тренажерами необхідними для виконання навчальних програм. Працюють спортивні секції з баскетболу, настільного тенісу.

Професійно-практична підготовка здійснюється протягом усього терміну навчання і передбачає:

-         виробниче навчання, яке здійснюється в навчальних майстернях;

-         лабораторно-практичні заняття в лабораторіях навчального закладу;

-         виробничу практику на робочих місцях на виробництві; 

Забезпечення професійно-практичної підготовки учнів здійснюється у кухні-лабораторії, навчально-виробничій майстерні, навчальному барі, міні-дільниці. Виробниче навчання та виробнича практика проводиться у навчальних майстернях, на підприємствах і установах громадського харчування та торгівлі, з якими укладено угоди.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12-ти бальною системою.

З метою визначення досягнутих рівнів професійної кваліфікації учнів на окремих етапах навчання, визначених навчальним планом, проводиться державна кваліфікаційна атестація, за наслідками якої їм присвоюється відповідний розряд. Під час виробничої практики кожен учень веде щоденник, де обліковуються виконані роботи.

При підготовці кваліфікованих робітників використовуються новітні технології навчання: інтерактивні методи навчання, модульна система навчання, впроваджуються передові методи організації праці на підприємствах, закладах харчування, торгівлі, комерційних фірмах, сфері обслуговування.

Навчання проводиться за денною формою.

Початок занять о 900 . закінчення теоретичного навчання – о 1600. Тижневе навантаження учнів – 35-36 годин.

Навчання учнів - безкоштовне.

Зараховані в ліцей учні забезпечуються стипендією в розмірі 270 грн., підручниками. Розмір стипендії збільшується на 20% учням ліцею, які постійно проживають в населеному пункті, якому надано статус гірського. При успішному навчанні розмір стипендії збільшується на 40 грн.

Випускники ліцею отримують диплом кваліфікованого робітника.

Учні, які не закінчили навчання, але за результатами кваліфікаційної атестації мають присвоєну робітничу кваліфікацію, отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації встановленого зразка. 

події
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0